Komplet tréningová zóna 3x6m (18m2)

Perfektná tréningová zóna pre hokejistu!

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 1235
€1 499 –10 % €1 349
Komplet tréningová zóna 3x6m (18m2)
tréningová zóna, hokejová zóna, hokejovy set, hokej, trening, hokejova podlaha, treningova podlaha, synteticky lad
Akcia
Doprava zadarmo €1 499 –10 %

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling.  Produkt je z dielne výrobcu HOCKEY REVOLUTION. Pri kombinácií podlahy s nahrávačom,  stickhandling pomôckami a aplikáciou Hockey revolution bude váš tréning o 100% účinnejší a efektívnejší! Vo video zložke nájdete náhľad tréningu! 

 Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv!

Veľkosť plochy: 3x6m

Obsah balenia: 

tréningový set, kvalitný hokejový set na tréning, hokejový trening, hokejovy trenink

 

VÝHODY

✅ Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. V prípade poškodenia niektorej dlaždice z vyskladanej podlahy sa nič nedeje lebo si môžete dokupovať dlaždice po kusoch.

✅ Puzzle systém umožňuje prispôsobiť hokejovú podlahu vášmu priestoru. Neskôr môžete oceniť možnosť podlahu rozšíriť alebo ju úplne preskladať podľa vašich tréningových požiadaviek a skúseností.

✅ Puzzle systém hokejová podlaha je perfektnou voľbou nielen vďaka jej variabilite, ale aj vďaka technológií, ktorá zaisťuje ešte lepšiu kĺzavosť ako u hokejových dosiek. Na podlahe skvele kĺžu tréningové Green Biscuit puky, ale aj tie hokejové. Hrúbka dlaždíc je taktiež väčšia ako hrúbka streleckých dosiek, čo je 1,3 cm, kým strelecké dosky majú hrúbku 0,3 cm.

✅ Povrch plochy je ošetrený UV filtrom, takže podlaha môže byť v interiéri, ale aj v exteriéri na slnku.

✅ Výhodou Puzzle systém hokejovej podlahy je aj jeho skladnosť. Po zložení ju môžte dať do malej krabice a nezaberie veľa miesta. Jej rozloženie či zloženie netrvá viac ako 3 minúty. Povrch dosky netreba nijak ošetrovať, má rovnakú kĺznosť po celú dobu životnosti. 

✅ Nevadí jej ani poškriabanie a na doske môžete kľudne zaparkovať aj autom v garáži. Plast, z ktorého je podlaha vyrobená je vysoko odolný.

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové sety
Hmotnosť: 120 kg
Farebnosť: Viacfarebné (viac variácií tréningu)
Možnosť tréningu (veľkosť plochy): S kamarátom
Príslušenstvo: S nahrávačom, So stickhandlingovou pomôckou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: