My puzzle system 18ks 200x100cm (2m²)

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling

Rozmer 1ks dlaždice: 33cmx33cmx1,3cm

Balenie 18 ks puzzle častí.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Kód: 858
€132 –9 % €119
My puzzle system 18ks 200x100cm (2m²)
Hokejová podlaha MY puzzle, hokej, Hockey revolution, off-ice training, NHL
Akcia Tip
€132 –9 %

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling.  Produkt je z dielne výrobcu HOCKEY REVOLUTION. Pri kombinácií podlahy s nahrávačom,  stickhandling pomôckami a aplikáciou Hockey revolution bude váš tréning o 100% účinnejší a efektívnejší! Vo video zložke nájdete náhľad tréningu! 

 Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv!

Rozmer 1ks dlaždice: 33cmx33cmx1,3cm

Balenie:

  • 18 ks 

S 1 balením 18 ks dlaždíc si vyskladáte rozmer podlahy 200 cm x 100 cm (2m²).

 

VÝHODY

✅ Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. V prípade poškodenia niektorej dlaždice z vyskladanej podlahy sa nič nedeje lebo si môžete dokupovať dlaždice po kusoch.

✅ Puzzle systém umožňuje prispôsobiť hokejovú podlahu vášmu priestoru. Neskôr môžete oceniť možnosť podlahu rozšíriť alebo ju úplne preskladať podľa vašich tréningových požiadaviek a skúseností.

✅ Puzzle systém hokejová podlaha je perfektnou voľbou nielen vďaka jej variabilite, ale aj vďaka technológií, ktorá zaisťuje ešte lepšiu kĺzavosť ako u hokejových dosiek. Na podlahe skvele kĺžu tréningové Green Biscuit puky, ale aj tie hokejové. Hrúbka dlaždíc je taktiež väčšia ako hrúbka streleckých dosiek, čo je 1,3 cm, kým strelecké dosky majú hrúbku 0,3 cm

✅ Povrch plochy je ošetrený UV filtrom, takže podlaha môže byť v interiéri, ale aj v exteriéri na slnku.

✅ Výhodou Puzzle systém hokejovej podlahy je aj jeho skladnosť. Po zložení ju môžte dať do malej krabice a nezaberie veľa miesta. Jej rozloženie či zloženie netrvá viac ako 3 minúty. Povrch dosky netreba nijak ošetrovať, má rovnakú kĺznosť po celú dobu životnosti. 

✅Nevadí jej ani poškriabanie a na doske môžete kľudne zaparkovať aj autom v garáži. Plast, z ktorého je podlaha vyrobená je vysoko odolný.

Najideálnejšie je podlahu kombinovať s nahrávačom či stickhandling pomôckami a perfektnou aplikáciou, ktorá bude vašim osobným trénerom!

7 My Puzzle 15 _preview

 Na puzzle podlahu 18 ks je možné umiestniť hokejové nahrávače pre tréning prihrávok a striel z prvej. Od výrobcu Hockey revolution môžete zvoliť nahrávače MY PASSER: 

 

Pre zefektívnenie tréningu k podlahe získate aj aplikáciu do mobilu či tabletu! Táto aplikácia je vyvinutá firmou Hockey Revolution, ako pomôcka pri tréningu s pukom, stickhandlingu.  Ak netrénujete s trénerom, ktorý na vás dohliada a vytvára vám tréningový plán na mieru, tak táto aplikácia je skvelou voľbou!

 Stačí si zobrať so sebou mobilný telefón keď idete trénovať, zapnúť si aplikáciu a tá vás vytrénuje! Aplikácia vám bude ukazovať aký tréningový prvok práve zvoliť, v akej rýchlosti a v akom poradí. Pre lepšiu predstavu nahliadnite to zložky video k tomuto produktu a uvidíte aký ľahký tréning pre vás môže byť!

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejová podlaha PUZZLE SYSTÉM
Hmotnosť: 9.5 kg
Farebnosť: Jednofarebné
Možnosť tréningu (veľkosť plochy): Sám
Príslušenstvo: Bez príslušenstva

MY PUZZLE SYSTEM

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VB Avatar autora | 28.5.2023
Produkt takmer je podľa očakávania