O nás

Vítame Vás na našom e-shope.

Radi by sme sa Vám predstavili, aby ste chápali našu históriu, záujmy a ciele.

Ako prapočiatok nášho záujmu o hokej je naše detstvo a mladosť, ktoré sme s hokejom prežili. Konkrétne ja, Erik, zakladateľ e-shopu. Od 6 rokov som sa venoval hokeju až po extraligu, kde som sa s hokejom rozlúčil profesionálne, no nikdy nie emocionálne. Navždy hokej ostal v mojom srdci. A tak vznikol aj nápad vytvoriť e-shop s hokejovým sortimentom, ako neutíchajúce prepojenie. Vďaka skúsenostiam s tréningom a tvrdou prácou na ľade aj mimo neho Vám vieme dokonale poradiť.  Na trhu pôsobíme od roku 2011 a všetky produkty sme tak mohli aj osobne vyskúšať, odsledovať v čase. Dnes sa už hokeju venujeme celá rodina, nakoľko na správe e-shopu spolupracuje aj manželka Ivka a najmladší hráč, ktorého máme doma, syn Nikolasko. Áno, máme doma už aj mladého hokejistu, ktorý ochotne všetky produkty testuje a tak naša púť s hokejom pokračuje a budeme vám naďalej ponúkať tie najaktuálnejšie novinky a vychytávky pre vaše zdokonaľovanie a zdokonaľovanie vašich nádejných hokejistov!

Máme nový vietor v plachtách, tak sa budeme snažiť prispôsobiť novým trendom a byť tu pre vás s čo najkvalitnejším tovarom!

    Skvelý – kópia-3

 

Náš sortiment

V našom hokejovom obchode PROGRESSIVE HOCKEY, www.PRO-HOCKEY.eu, sa zameriavame výhradne na predaj Off Ice tréningových pomôcok pre hokejových hráčov.  

Ponúkame tie najkvalitnejšie a najužitočnejšie pomôcky svetových značiek. Medzi našimi produktmi nájdete strelecké dosky, hokejové nahrávače, stickhandling loptičky, puky, hokejové bránky, plachty, terče, postranné siete a mnoho ďalšieho potrebného ako je napríklad elektrický sušiak výstroje či trenažér korčuľovania.

 

Ako prebieha tvorba našej ponuky

Hokejové tréningové pomôcky nie len predávame, ale keďže sami hokej hráme, aj ich pre vás testujeme, respektíve používame. Naše produkty nie sú vyberané do ponuky podľa ich ziskovosti, no podľa ich efektívnosti. Sami s nimi trénujeme a preto vyberáme len to najkvalitnejšie a najlepšie! Veríme, že vďaka tomuto budete s nákupom v našom obchode spokojní a radi sa ku nám budete vracať.  

8D723E51-3241-4370-A688-F75855180523               00e406aa-f331-4ac9-9f34-d1870c124774

  

Naša filozofia

Veríme, že na ceste za úspechom je najdôležitejší tréning. Všade sa hovorí, že talent je prvoradý. My súhlasíme, no po nájdení talentu je potrebné ho rozvíjať. Inak zakrpatie. Trénovať na sebe je potrebné nie len na ľade, ale rovnako aj mimo neho. Je naším vrúcnym úsilím dopomôcť Vám či Vaším ratolestiam k čo najefektívnejšiemu tréningu a dosiahnúť tak Vaše najvyššie ciele a úspechy!

V prípade, že Vás ešte niečo o nás, ale najmä o produktoch zaujíma, neváhajte nás kontaktovať.

IMG_1096                    IMG_1176