My puzzle system 36 ks 297x132cm+2ks nahrávač One Timer

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling techniky.

Rozmer 1ks dlaždice: 33 cmx33 cmx1,3 cm

Balenie: 36 ks( 30 ks bielych, 2 červené, 2 zelené, 2 žlté)

                2 ks nahrávač MY PASSER ONE TIMER 

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Kód: 852
€372 –5 % €353
My puzzle system 36 ks 297x132cm+2ks nahrávač One Timer
Hokejová podlaha MY puzzle, hokej, trening, Hockey revolution, NHL, off-ice training
Akcia Tip
Doprava zadarmo €372 –5 %

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling.  Produkt je z dielne výrobcu HOCKEY REVOLUTION. Balenie 36 ks puzzle častí. Pri kombinácií podlahy s nahrávačom, stickhandling pomôckami a aplikáciou Hockey revolution bude váš tréning o 100% účinnejší a efektívnejší! Vo video zložke nájdete náhľad tréningu!

Farebné plochy slúžia pri tréningu pre navigáciu hráča zo strany aplikácie. 

 Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv!

 Rozmer 1ks dlaždice: 33 cmx33 cmx1,3 cm

 

S 1 balením 36 ks dlaždíc si vyskladáte rozmer podlahy 297 cm x 132 cm.

 

VÝHODY

✅ Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. V prípade poškodenia niektorej dlaždice z vyskladanej podlahy sa nič nedeje lebo si môžete dokupovať dlaždice po kusoch.

✅ Puzzle systém umožňuje prispôsobiť hokejovú podlahu vášmu priestoru. Neskôr môžete oceniť možnosť podlahu rozšíriť alebo ju úplne preskladať podľa vašich tréningových požiadaviek a skúseností.

✅ Puzzle systém hokejová podlaha je perfektnou voľbou nielen vďaka jej variabilite, ale aj vďaka technológií, ktorá zaisťuje ešte lepšiu kĺzavosť ako u hokejových dosiek. Na podlahe skvele kĺžu tréningové Green Biscuit puky, ale aj tie hokejové. Hrúbka dlaždíc je taktiež väčšia ako hrúbka streleckých dosiek, čo je 1,3 cm, kým strelecké dosky majú hrúbku 0,3 cm.

✅ Povrch plochy je ošetrený UV filtrom, takže podlaha môže byť v interiéri, ale aj v exteriéri na slnku.

✅ Výhodou Puzzle systém hokejovej podlahy je aj jeho skladnosť. Po zložení ju môžte dať do malej krabice a nezaberie veľa miesta. Jej rozloženie či zloženie netrvá viac ako 3 minúty. Povrch dosky netreba nijak ošetrovať, má rovnakú kĺznosť po celú dobu životnosti. 

✅ Nevadí jej ani poškriabanie a na doske môžete kľudne zaparkovať aj autom v garáži. Plast, z ktorého je podlaha vyrobená je vysoko odolný.

 

Najideálnejšie je podlahu kombinovať s nahrávačom či stickhandling pomôckami a perfektnou aplikáciou, ktorá bude vašim osobným trénerom!

MyPuzzleSystemsPro_kaste_preview

Na puzzle podlahu 36 ks je možné umiestniť hokejové stickhandling pomôcky pre tréning zručnosti s hokejkou a pukom. Od výrobcu Hockey revolution môžete zvoliť stickhandling pomôcky MY ENEMY:

 

Pre zefektívnenie tréningu k podlahe získate aj aplikáciu do mobilu či tabletu! Táto aplikácia je vyvinutá firmou Hockey Revolution, ako pomôcka pri tréningu s pukom, stickhandlingu.  Ak netrénujete s trénerom, ktorý na vás dohliada a vytvára vám tréningový plán na mieru, tak táto aplikácia je skvelou voľbou!

 Stačí si zobrať so sebou mobilný telefón keď idete trénovať, zapnúť si aplikáciu a tá vás vytrénuje! Aplikácia vám bude ukazovať aký tréningový prvok práve zvoliť, v akej rýchlosti a v akom poradí. Pre lepšiu predstavu nahliadnite to zložky video k tomuto produktu a uvidíte aký ľahký tréning pre vás môže byť!

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejová podlaha PUZZLE SYSTÉM
Hmotnosť: 26 kg
Farebnosť: Viacfarebné (viac variácií tréningu)
Možnosť tréningu (veľkosť plochy): S kamarátom
Príslušenstvo: S nahrávačom

MY PUZZLE SYSTEM

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KG Avatar autora | 13.12.2020
Skvela pomocka Maximalna spokojnost
5
M Avatar autora | 16.4.2018
najlepší tréning pre syna .odporúčam!