2. Tréningový kit PRO

Skvelý tréningový kit obsahujúci podlahu, nahrávače, pomôcku na tréning techniky, streleckú plachtu na bránu a puky!

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 8428
€663 –9 % €597
2. Tréningový kit PRO
2.pro trainig kit, my puzzle system pro, 2.pro trainig kit, tréngový set pre hokejistu, tréning, hokej, hokejový set, treningov set, trening hokejistu, hokejova podlaha, trening zručnosti, strelecka plachta na branu
Akcia
Doprava zadarmo €663 –9 %

Tréningový kit obsahuje: 

 

  • Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv! Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. 

    Balenie obsahuje 36 ks( 30 ks bielych, 2 červené, 2 zelené, 2 žlté) a 2 ks nahrávač MY PASSER ONE TIMER .

  • Hokejové nahrávače sú skvelou tréningovou pomôckou na nácvik prihrávok  a strely z "prvej". Chceš trénovať sám a nemá ti kto prihrávať? Hokejový nahrávač MY PASSER ONE TIMER ti bude skvelým parťákom. Pri tréningu si môžete okrem streľby skvele natrénovať aj stickhandling či prihrávky. 

 

  • My enemy 7 je výborný produkt, ktorý je určený pre rozvoj stickhandling, kontroly puku, koordinácie a ďalších dôležitých hokejových zručností. Na vývoji tohto produktu sa podieľali uznávaní kanadskí tréneri a profesionálni hráči NHL. My Enemy  je vyrobený z vysoko odolného materiálu, ktorý znesie aj to najťažšie zaobchádzanie.

 

  • Strelecká plachta Hockey revolution 72″ je perfektná tréningová pomôcka, ktorá slúži k tréningu presnosti streľby s pukom!  Nauč sa strieľať na tie správne miesta do bránky a zefektívni svoje streľby!Veľkosťou pasuje na akúkoľvek bránku oficiálnych rozmerov 72″ (183cm x 122cm x 81cm). Uchytenie plachty na bránku pomocou odolných gumičiek a oceľových hákov zaručuje väčšiu pružnosť a tlmenie nárazu pukov. 

 

  • Seniorský gumený puk 1.trieda určený pre všetky oficiálne súťaže. Váha hokejového puku 162g

kit2

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové sety
Hmotnosť: 30 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: