1. Tréningový kit BASE

Skvelý tréningový kit obsahujúci podlahu, nahrávače, pomôcku na tréning techniky, puky a terče do hokejovej brány!

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 1304
€461 –10 % €414
1. Tréningový kit BASE
1.training kit, my puzzle system, 1.training kit, tréningový kit pre hokejistu, trening pre hokejistu, tréningový kit, hokej, ladovy hokej, hokejova plocha, hokejovy puk, hokejovy plachta
Akcia
Doprava zadarmo €461 –10 %

Tréningový kit obsahuje: 

 

  • Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv! Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. 

    Balenie obsahuje 21 ks puzzle ( 15 ks bielych, 2 červené, 2 zelené, 2 žlté) a 2 ks nahrávač MY PASSER ONE TIMER .

  • Hokejové nahrávače sú skvelou tréningovou pomôckou na nácvik prihrávok  a strely z "prvej". Chceš trénovať sám a nemá ti kto prihrávať? Hokejový nahrávač MY PASSER ONE TIMER ti bude skvelým parťákom. Pri tréningu si môžete okrem streľby skvele natrénovať aj stickhandling či prihrávky. 

 

  • My enemy 5 je výborný produkt, ktorý je určený pre rozvoj stickhandling, kontroly puku, koordinácie a ďalších dôležitých hokejových zručností. Na vývoji tohto produktu sa podieľali uznávaní kanadskí tréneri a profesionálni hráči NHL. My Enemy  je vyrobený z vysoko odolného materiálu, ktorý znesie aj to najťažšie zaobchádzanie.

 

  • Seniorský gumený puk 1.trieda určený pre všetky oficiálne súťaže. Váha hokejového puku 162g

 

  • Strelecký terč My target 6ks na puky je výbornou tréningovou pomôckou vhodnou do všetkých hokejových bránok. MY TARGET pomáha zlepšiť presnosť snímania miesta streľby v bránke. Strelecký terč MY TARGET je odolný a vysoko kvalitný výrobok. Terče sú vyrobené z pevného, odolného materiálu a vydržia i tie najtvrdšie strely. Hokejové strelecké terče sú ľahko prenosné a tak môžu byť použité na akékoľvek hokejové podujatia. či už je to súkromný domáci hokejový tréning, skupinový hokejový tréning alebo iné hokejové campy a turnaje.

kit1

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové sety
Hmotnosť: 30 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: