My puzzle system 21ks 230x100cm+ 2ks nahrávač OneTimer

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling techniky. Balenie 21 ks puzzle častí.

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Kód: 849
€271 –4 % €259
My puzzle system 21ks 230x100cm+ 2ks nahrávač OneTimer
Hokejová podlaha MY puzzle, hokej, trening, Hockey revolution, NHL, off-ice training
Akcia Tip
€271 –4 %

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling.  Produkt je z dielne výrobcu HOCKEY REVOLUTION. Pri kombinácií podlahy s nahrávačom a stickhandling pomôckami a aplikáciou Hockey revolution bude váš tréning o 100% účinnejší a efektívnejší! Vo video zložke nájdete náhľad tréningu!

Farebné plochy slúžia pri tréningu pre navigáciu hráča zo strany aplikácie. 

 Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv!

 

Rozmer 1ks dlaždice: 33cmx33cmx1,3cm

Balenie:

  • 21 ks( 15 ks bielych, 2 červené, 2 zelené, 2 žlté)
  • 2 ks nahrávač MY PASSER ONE TIMER 

 

S 1 balením 21 ks dlaždíc si vyskladáte rozmer podlahy 230 cm x 100 cm.

 

VÝHODY

✅ Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. V prípade poškodenia niektorej dlaždice z vyskladanej podlahy sa nič nedeje lebo si môžete dokupovať dlaždice po kusoch.

✅ Puzzle systém umožňuje prispôsobiť hokejovú podlahu vášmu priestoru. Neskôr môžete oceniť možnosť podlahu rozšíriť alebo ju úplne preskladať podľa vašich tréningových požiadaviek a skúseností.

✅ Puzzle systém hokejová podlaha je perfektnou voľbou nielen vďaka jej variabilite, ale aj vďaka technológií, ktorá zaisťuje ešte lepšiu kĺzavosť ako u hokejových dosiek. Na podlahe skvele kĺžu tréningové Green Biscuit puky, ale aj tie hokejové. Hrúbka dlaždíc je taktiež väčšia ako hrúbka streleckých dosiek, čo je 1,3 cm, kým strelecké dosky majú hrúbku 0,3 cm.

✅ Povrch plochy je ošetrený UV filtrom, takže podlaha môže byť v interiéri, ale aj v exteriéri na slnku.

✅ Výhodou Puzzle systém hokejovej podlahy je aj jeho skladnosť. Po zložení ju môžte dať do malej krabice a nezaberie veľa miesta. Jej rozloženie či zloženie netrvá viac ako 3 minúty. Povrch dosky netreba nijak ošetrovať, má rovnakú kĺznosť po celú dobu životnosti. 

✅ Nevadí jej ani poškriabanie a na doske môžete kľudne zaparkovať aj autom v garáži. Plast, z ktorého je podlaha vyrobená je vysoko odolný.

 

Najideálnejšie je podlahu kombinovať s nahrávačom či stickhandling pomôckami a perfektnou aplikáciou, ktorá bude vašim osobným trénerom!

 

MyPuzzleSystems_kaste_preview

 

Na puzzle podlahu 21 ks je možné umiestniť hokejové stickhandling pomôcky pre tréning zručnosti s hokejkou a pukom. Od vyrobcu Hockey revolution môžete zvoliť stickhandling pomôcky MY ENEMY:

 

Pre zefektívnenie tréningu k podlahe získate aj aplikáciu do mobilu či tabletu! Táto aplikácia je vyvinutá firmou Hockey Revolution, ako pomôcka pri tréningu s pukom, stickhandlingu.  Ak netrénujete s trénerom, ktorý na vás dohliada a vytvára vám tréningový plán na mieru, tak táto aplikácia je skvelou voľbou!

 Stačí si zobrať so sebou mobilný telefón keď idete trénovať, zapnúť si aplikáciu a tá vás vytrénuje! Aplikácia vám bude ukazovať aký tréningový prvok práve zvoliť, v akej rýchlosti a v akom poradí. Pre lepšiu predstavu nahliadnite to zložky video k tomuto produktu a uvidíte aký ľahký tréning pre vás môže byť!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejová podlaha PUZZLE SYSTÉM
Hmotnosť: 15 kg
Farebnosť: Viacfarebné (viac variácií tréningu)
Možnosť tréningu (veľkosť plochy): S kamarátom
Príslušenstvo: S nahrávačom

MY PUZZLE SYSTEM

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 4.4.2023
TOP produkt syn trénuje každý deň. Jediný obchod ktorý drží tento tovar SKLADOM
5
EL Avatar autora | 24.12.2022
Veľka spokojnosť a rýchle dodanie.
5
PL Avatar autora | 9.3.2021
Spokojnost