Set gúm na posilňovanie

Praktická sada piatich odporových gúm s rôznou hrúbkou pre efektívne posilňovanie či rehabilitačné cvičenia. Vrátane sťahovacieho obalu pre jednoduchú prepravu a uskladnenie.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Kód: MERCOGUMY
€12
Set gúm na posilňovanie

Buďte fit aj bez ťažkého a nepraktického vybavenia! 

Odporové gumy Merco Mini Band sú spratný, efektívny a všestranný posilňovací nástroj, ktorý sa dá používať kdekoľvek a kedykoľvek. Odporové gumy Merco Mini Band sú vhodné pre silový tréning v posilňovni, naťahovacie cviky v domácich podmienkach aj rehabilitačné cvičenia.

Sada Merco Mini Band Set je zložená z piatich latexových pásov s dĺžkou 50 cm a šírkou 5 cm, každý vytvára inú úroveň odporu, tak aby splnili ľubovoľné požiadavky na tréning alebo umožnili zvyšovanie intenzity Vášho tréningu.

Posilňovacie gumy Merco Mini Band sú tvorené zdravotne nezávadným, mäkkým, na dotyk príjemným prírodným latexom. Pre sprehľadnenie pri výbere gumy na cvičenie sú farebne odlíšené. Bonusom celej sady je sťahovateľný textilný obal uľahčujúci prepravu a skladovanie. Od domácej telocvične až pre profesionálne športové kluby, posilňovacie gumy Merco Mini Band Set sú využiteľné naozaj všade.

Odpory jednotlivých gúm:
zelená     - 500 x 50 x 0.4 mm (2,25 kg)
žltá          - 500 x 50 x 0.6 mm (4,5 kg)
oranžová - 500 x 50 x 0.8 mm (6,8 kg)
fialová     - 500 x 50 x 1.0 mm (11,34 kg)
čierna      - 500 x 50 x 1.2 mm (13,6 kg)

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové tréningové pomôcky
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: