My puzzle system 36ks (4m²) + 1ks nahrávač One Timer + My enemy

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling. Balenie 36 ks puzzle častí + nahrávač One Timer 60cm + My enemy 5

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 963
€389 –10 % €350
My puzzle system 36ks (4m²) + 1ks nahrávač One Timer + My enemy
a, puzzle podlaha, hokejový nahrávač, my passer one timer, my enemy, hokejový trening, hokej, trening
Akcia Tip
Doprava zadarmo €389 –10 %

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling.  Produkt je z dielne výrobcu HOCKEY REVOLUTION. Pri kombinácií podlahy s nahrávačom,  stickhandling pomôckami a aplikáciou Hockey revolution bude váš tréning o 100% účinnejší a efektívnejší! Vo video zložke nájdete náhľad tréningu! 

 Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv!

 

Rozmer 1ks dlaždice: 33cmx33cmx1,3cm

Balenie: 36 ks 

               1 ks nahrávač MY PASSER ONE TIMER 60cm

               My enemy 5 

S 1 balením 36 ks dlaždíc si vyskladáte rozmer podlahy 400 cm x 100 cm (4m²).

 

VÝHODY

 

✅ Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. V prípade poškodenia niektorej dlaždice z vyskladanej podlahy sa nič nedeje lebo si môžete dokupovať dlaždice po kusoch.

✅ Puzzle systém umožňuje prispôsobiť hokejovú podlahu vášmu priestoru. Neskôr môžete oceniť možnosť podlahu rozšíriť alebo ju úplne preskladať podľa vašich tréningových požiadaviek a skúseností.

✅ Puzzle systém hokejová podlaha je perfektnou voľbou nielen vďaka jej variabilite, ale aj vďaka technológií, ktorá zaisťuje ešte lepšiu kĺzavosť ako u hokejových dosiek. Na podlahe skvele kĺžu tréningové Green Biscuit puky, ale aj tie hokejové. Hrúbka dlaždíc je taktiež väčšia ako hrúbka streleckých dosiek, čo je 1,3 cm, kým strelecké dosky majú hrúbku 0,3 cm

✅ Povrch plochy je ošetrený UV filtrom, takže podlaha môže byť v interiéri, ale aj v exteriéri na slnku.

✅ Výhodou Puzzle systém hokejovej podlahy je aj jeho skladnosť. Po zložení ju môžte dať do malej krabice a nezaberie veľa miesta. Jej rozloženie či zloženie netrvá viac ako 3 minúty. Povrch dosky netreba nijak ošetrovať, má rovnakú kĺznosť po celú dobu životnosti. 

✅ Nevadí jej ani poškriabanie a na doske môžete kľudne zaparkovať aj autom v garáži. Plast, z ktorého je podlaha vyrobená je vysoko odolný.

18 ks

K balíku podlahy puzzle 36ks plus nahrávač One timer získavate zadarmo stickhandling pomôcku MY ENEMY:

my enemy

Pre zefektívnenie tréningu k podlahe získate aj aplikáciu do mobilu či tabletu! Táto aplikácia je vyvinutá firmou Hockey Revolution, ako pomôcka pri tréningu s pukom, stickhandlingu.  Ak netrénujete s trénerom, ktorý na vás dohliada a vytvára vám tréningový plán na mieru, tak táto aplikácia je skvelou voľbou!

 Stačí si zobrať so sebou mobilný telefón keď idete trénovať, zapnúť si aplikáciu a tá vás vytrénuje! Aplikácia vám bude ukazovať aký tréningový prvok práve zvoliť, v akej rýchlosti a v akom poradí. Pre lepšiu predstavu nahliadnite to zložky video k tomuto produktu a uvidíte aký ľahký tréning pre vás môže byť!

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové sety
Hmotnosť: 25 kg
Farebnosť: Viacfarebné (viac variácií tréningu)
Možnosť tréningu (veľkosť plochy): S kamarátom
Príslušenstvo: S nahrávačom, So stickhandlingovou pomôckou

MY puzzle system

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: