My puzzle system 18ks 200x100cm (2m²) + 1ks nahrávač One Timer

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling. Balenie 18 ks puzzle častí + nahrávač One Timer 79cm

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 957
€197 –10 % €177
My puzzle system 18ks 200x100cm (2m²) + 1ks nahrávač One Timer
hokejová podlaha, puzzle hokejová podlaha, hokejová strelecka doska, hokejový puk,hokejový set, hokejový tréningový set 5
Akcia Tip
€197 –10 %

Skladacia plocha My puzzle system určená na nácvik techniky s hokejkou, stickhandling.  Produkt je z dielne výrobcu HOCKEY REVOLUTION. Pri kombinácií podlahy s nahrávačom,  stickhandling pomôckami a aplikáciou Hockey revolution bude váš tréning o 100% účinnejší a efektívnejší! Vo video zložke nájdete náhľad tréningu! 

 Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv!

 

Rozmer 1ks dlaždice: 33cmx33cmx1,3cm

Balenie:

  • 18 ks 
  • 1 ks nahrávač MY PASSER ONE TIMER 79cm

S 1 balením 18 ks dlaždíc si vyskladáte rozmer podlahy 200 cm x 100 cm (2m²).

 

VÝHODY

✅ Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. V prípade poškodenia niektorej dlaždice z vyskladanej podlahy sa nič nedeje lebo si môžete dokupovať dlaždice po kusoch.

✅ Puzzle systém umožňuje prispôsobiť hokejovú podlahu vášmu priestoru. Neskôr môžete oceniť možnosť podlahu rozšíriť alebo ju úplne preskladať podľa vašich tréningových požiadaviek a skúseností.

✅ Puzzle systém hokejová podlaha je perfektnou voľbou nielen vďaka jej variabilite, ale aj vďaka technológií, ktorá zaisťuje ešte lepšiu kĺzavosť ako u hokejových dosiek. Na podlahe skvele kĺžu tréningové Green Biscuit puky, ale aj tie hokejové. Hrúbka dlaždíc je taktiež väčšia ako hrúbka streleckých dosiek, čo je 1,3 cm, kým strelecké dosky majú hrúbku 0,3 cm

✅ Povrch plochy je ošetrený UV filtrom, takže podlaha môže byť v interiéri, ale aj v exteriéri na slnku.

✅ Výhodou Puzzle systém hokejovej podlahy je aj jeho skladnosť. Po zložení ju môžte dať do malej krabice a nezaberie veľa miesta. Jej rozloženie či zloženie netrvá viac ako 3 minúty. Povrch dosky netreba nijak ošetrovať, má rovnakú kĺznosť po celú dobu životnosti. 

✅ Nevadí jej ani poškriabanie a na doske môžete kľudne zaparkovať aj autom v garáži. Plast, z ktorého je podlaha vyrobená je vysoko odolný.

7 My Puzzle 15 _previewNa puzzle podlahu 18ks je možné umiestniť hokejové stickhandling pomôcky pre tréning zručnosti s hokejkou a pukom. Od vyrobcu Hockey revolution môžete zvoliť stickhandling pomôcky MY ENEMY:

 

Pre zefektívnenie tréningu k podlahe získate aj aplikáciu do mobilu či tabletu! Táto aplikácia je vyvinutá firmou Hockey Revolution, ako pomôcka pri tréningu s pukom, stickhandlingu.  Ak netrénujete s trénerom, ktorý na vás dohliada a vytvára vám tréningový plán na mieru, tak táto aplikácia je skvelou voľbou!

 Stačí si zobrať so sebou mobilný telefón keď idete trénovať, zapnúť si aplikáciu a tá vás vytrénuje! Aplikácia vám bude ukazovať aký tréningový prvok práve zvoliť, v akej rýchlosti a v akom poradí. Pre lepšiu predstavu nahliadnite to zložky video k tomuto produktu a uvidíte aký ľahký tréning pre vás môže byť!

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové sety
Hmotnosť: 13 kg
Farebnosť: Jednofarebné
Možnosť tréningu (veľkosť plochy): Sám
Príslušenstvo: S nahrávačom

MY puzzle system

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PP Avatar autora | 30.3.2022
Nad mieru spokojny
5
VP Avatar autora | 18.5.2020
Produkt je perfektný ľahká montáž aj rozobratie podlahy vrelo odporúčam aj nahrávač je fajn.main enemy je z plastu je to moc ľahké a šmýka sa to po podlahe keď do toho narazí puk.ale inak fajn.????????????