Hokejový slideboard 180x50cm

Hokejový slideboard 180x50cm je hokejová pomôcka pre tréning správnej techniky korčuľovania s najlepšou cenou na trhu len u nás!

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: SLIDEBOARD 180
€99 –14 % €85
Hokejový slideboard 180x50cm
Hokejový slideboard 180x50cm
€99 –14 %

Hokejový slideboard 180x50cm je perfektná hokejová pomôcka pre tréning správnej techniky korčuľovania.

Navyše teraz len u nás s najlepšou cenou na trhu!

 

Slideboard je univerzálny tréningový systém pre každého, kto sa chce zlepšiť v technike korčuľovania, zvýšiť svoju kondíciu alebo posilniť svalstvo. Trénovať môže profesionálny hráč, ale aj začínajúci hokejista. Táto skvelá pomôcka sa dá využiť aj vo fitness centre akopomôcka na chudnutie.

Moderný tréningový systém bol vyvinutý v USA profesionálnymi športovcami. Pri tréningu sa využíva hmotnosť tela, ktorá pôsobí akoodpor a tým dochádza k jeho posilovaniu. Na slideboarde sa dajú cvičiť posilovacie a preťahovacie cvičenia zamerané na hlboký stabilizačný systém a súlad s dychom. Okrem posilovania nôh precvičíte aj stred tela. Cvičenie je založené na prirodzených a plynulých pohyboch bez zaťaženia kĺbov. Precvičením vnútorných partií svalov sa stane vaše telo rýchlejšie, ohybnejšie a vytrvalejšie.

Slideboard obsahuje v balení dosku a pár nylonových návlekov na topánky alebo chodidlá, ktoré sa po doske výborne kĺžu. Cviky na báze koncentrovaných trecích pohybov sa vykonávajú pomocou dodávaných návlekov trením o podložku.

Pred každým použitím odporúčame utrieť plochu od prachu, ako prevenciu pred poškriabaním povrchu. Slideboard je možné použiť na koberci alebo tvrdej podlahe ako je drevo, betón alebo linoleum. Dôležité je, aby bol povrch čistý a suchý. Neodporúčame používať na tráve.

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové tréningové pomôcky
Hmotnosť: 2 kg
? Materiál: PVC/ABS/HDPE
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 28.11.2018
Zatial ho mame len par dni,ale spracovanie a material vyzeraju,ze dokazu mat dlhu zivotnost. Takze zatial velmi spokojny.