Zákaznícka podpora:obchod@pro-hockey.eu

Balančná lopta BBT červená

Kód: 23572
€79
DODANIE do 3 DNÍ
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

Balančná lopta BBT je jednokomorová vzduchová podložka, ktorá umožňuje upustením tlaku upravovať obtiažnosť cvičenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balančná lopta BBT s priemerom 58 cm, výškou 28 cm a váhou 5,2 kg je výbornou tréningovou pomôckou. Jej základná podložka je vyrobená z tvrdeného PVC a je protišmykovo upravená. Tréningová pomôcka je vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov. K balančnej lopte sú pridané madlá, ktoré umožňujú maximálnu variabilitu cvičenia. Jej maximálna nosnosť je 150 kg. Balanie obsahuje pumpičku. 

Tréning na tejto pomôcke, resp. Bosu Balance Trainer je špecificky navrhnutý tak, aby pomohol dosiahnuť rovnováhu medzi svalovými systémami posturálnych a fázických reťazcov rýchlejšie, bezpečnejšie a komplexnejšie ako iné tréningové pomôcky. Pri tréningu vždy hľadáte cestu najmenšej stálosti s čo najmenšou námahou (napr. státie oboma nohami na pomôcke). Táto pomôcka Vám pomôže uvedomiť si, že státie je veľmi kompletné a dynamické, pričom tým rozvíjate centrálny nervový systém a umožňujete vzájomnú interakciu systémov, ktoré intuitívne nachádzajú pozíciu najmešieho odporu.

 

Prečo práve Bosu Balance Trainer?

Pretože dáva cvičeniu novú dimenziu, vypracuje Vaše brušné svaly ako žiadny iný prístroj, posilňuje hlboký stabilizačný systém tela, zdokonaľuje Vašu rovnováhu, ktorá je k životu nevyhnutná, núti Vás mať zapojenú celú radu svalov na tele, pri cvičení na ňom sa musíte vždy na 100 % snažiť, inak z pomôcky spadnete, umožňuje, aby ste si určili vlastnú úroveň obtiažnosti, tréning je bezpečný, a pretože tréning na tejto lopte je výzvou!

Tréningová pomôcka je určená výhradne pre domáce využitie.

Balančná lopta Merco červená 4

Dodatočné parametre

Kategória: Tréningové pomôcky mimo ľadu
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: