Zákaznícka podpora:obchod@pro-hockey.eu

Tréning sily

11 položiek celkom
Záťažový odporový vak
€89

Záťažový odporový vak je unikátný výrobok pre tréning výbušnosti a sily Vašich nôh. Vak môže Vážiť až 70 kg v závislosti od toho, ako si ho naplníte.  

Záťažové sánky
SKLADOM (3 ks)
€73

Záťažové sánky sú unikátny výrobok pre  tréning štartov,   zlepšenie rýchlosti a zrýchlenia.  

Posilňovací závesný systém
€59

Posilňovací závesný systém Merco je multifunkčná tréningová pomôcka , s ktorou cvičíte na princípe posilňovania s vlastnou hmotnosťou.

Hrazda na stenu
SKLADOM (10 ks)
€47

Závesná hrazda na stenu    má nosnosť až  120 kg.

Rotana s digitálnym počítadlom
€39

Inovovaná varianta rotany doplnená o unikátny LCD displej s počítadlom pohybov.

samodržiaca hrazda
SKLADOM (2 ks)
€35

Samodržiaca závesná hrazda  značky  je posilňovacou tréningovou pomôckou , ktorá sa jednoduchým manévrom zavesí do zárubní dverí.  Šírka prednej rukoväte: 94 cm...

Brzdiaci odporový padák120 cm
€25

Brzdiaci odporový padák   s dĺžkou  120 cm  je vyrobený z ľahkého, ale pevného Nylonu. Tréningová pomôcka má jednoduchý a veľkostne nastaviteľný bedrový pás. 

Posilňovacia tyč
SKLADOM (2 ks)
€25

Posilňovacia tyč   (160 x 5 cm)

Posilňovacie koliesko šedé
€19

Posilňovacie koliesko predstavuje komplexný cvičebný nástroj.  Posilňovacie koliesko je vyrobené z plastu. 

Posilňovacie kliešte LiveUp
€8

Posilňovacie kliešte  značky LiveUp  s nadstaviteľnou silou,  trénujú Vaše prsty a zápästia.   

Posilňovací krúžok gumený
€5

Posilňovací krúžok gumený  (90 mm)

Silu musí hokejista mať nielen v rukách, ale aj v nohách a v celom tele kompletne. Nielen pri korčuľovaní, súbojoch s hokejkou či súbojoch o mantinel je využiteľná. Progressive hockey a obchod www.PRO-HOCKEY.eu ti ponúka širokú ponuku hokejových treningových pomôcok pre tréning sily.  Záťažový odporový vak či odporové lano ti pomôže predbehnúť hokejových súperov okamžite po štarte. Odporový padák je skvelý pre individuálny tréning sily nôh, výbušnosti a tvojej vytrvalosti, ktoré ti pomáhajú vyhrávať hokejové zápasy. Posilňovací závesný systém  je multifunkčná tréningová pomôcka, s ktorou cvičíte na princípe posilňovania s vlastnou hmotnosťou. Posilňovací vak Bulharské vrece je tréningovou pomôckou pre posilnenie a zvýšenie odolnosti kľúčových svalov, zlepšenie koordinácie a pohyblivosti kĺbov pri hre. A nezabúdame ani na rôzne expandéry, posilňovače svalov! Vyber si u nás a zvýš svoju silu oproti súperovi!