Zákaznícka podpora:obchod@pro-hockey.eu

Tréning sily

7 položiek celkom

Cena

459
1459

Značky

Zobrazených položiek: 7
ringo kruzok, ringo posilnovaci kruzok
Ringo krúžok gumený
SKLADOM (2 ks)
€4,90

Gumový hádzací krúžok pre hru podobnú volejbalu. Viac farebných prevedení.

3BALL4
hrazda do dveri
Novinka
Hrazda do derí
SKLADOM (1 ks)
€19,90

Rozťahovacia tyč s nastaviteľnou dĺžkou medzi zárubne dverí.

1331
Kovové opierky na kľuky LiveUp
€22

Kovové opierky na kľuky LiveUp (24 cm x 17 cm x 9 cm)

23756
Brzdiaci odporový padák120 cm
€26

Brzdiaci odporový padák  s dĺžkou 120 cm je vyrobený z ľahkého, ale pevného Nylonu. Tréningová pomôcka má jednoduchý a veľkostne nastaviteľný bedrový pás. 

20236
samodržiaca hrazda
Samodržiaca hrazda
DODANIE do 3 DNÍ
€45

Samodržiaca závesná hrazda značky  je posilňovacou tréningovou pomôckou, ktorá sa jednoduchým manévrom zavesí do zárubní dverí.  Šírka prednej rukoväte: 94 cm...

15015
Hrazda na stenu
Hrazda na stenu
SKLADOM (1 ks)
€47

Závesná hrazda na stenu  má nosnosť až 120 kg.

3280
Posilňovací závesný systém
€59

Posilňovací závesný systém Merco je multifunkčná tréningová pomôcka, s ktorou cvičíte na princípe posilňovania s vlastnou hmotnosťou.

15014

Silu musí hokejista mať nielen v rukách, ale aj v nohách a v celom tele kompletne. Nielen pri korčuľovaní, súbojoch s hokejkou či súbojoch o mantinel je využiteľná. Progressive hockey a obchod www.PRO-HOCKEY.eu ti ponúka širokú ponuku hokejových treningových pomôcok pre tréning sily.  Záťažový odporový vak či odporové lano ti pomôže predbehnúť hokejových súperov okamžite po štarte. Odporový padák je skvelý pre individuálny tréning sily nôh, výbušnosti a tvojej vytrvalosti, ktoré ti pomáhajú vyhrávať hokejové zápasy. Posilňovací závesný systém  je multifunkčná tréningová pomôcka, s ktorou cvičíte na princípe posilňovania s vlastnou hmotnosťou. Posilňovací vak Bulharské vrece je tréningovou pomôckou pre posilnenie a zvýšenie odolnosti kľúčových svalov, zlepšenie koordinácie a pohyblivosti kĺbov pri hre. A nezabúdame ani na rôzne expandéry, posilňovače svalov! Vyber si u nás a zvýš svoju silu oproti súperovi!