Zákaznícka podpora:obchod@pro-hockey.eu

Puzzle systém hokejová podlaha 1ks

Kód: DLAZDICA1KS
€8,50 €7,08 bez DPH
SKLADOM (20 ks)
Môžeme doručiť do:
25.10.2019

Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hokejová podlaha s puzzle systémom je perfektnou stickhandling a streleckou plochou, ktorú si vyskladáte podľa svojich predstáv!

Rozmer 1ks dlaždice: 33cmx33cmx1,3cm

Rozmer dlaždice je 33cmx33cm a svoju hokejovú podlahu si môžete vyskladať z ľubovoľného počtu ks. Puzzle systém umožňuje prispôsobiť hokejovú podlahu vášmu priestoru. Neskôr môžete oceniť možnosť podlahu rozšíriť alebo ju úplne preskladať podľa vašich tréningových požiadaviek a skúseností. 

Puzzle systém hokejová podlaha je perfektnou voľbou nielen vďaka jej variabilite, ale aj vďaka technológií, ktorá zaisťuje ešte lepšiu kĺzavosť ako u hokejových dosiek. Na podlahe skvele kĺžu tréningové Green Biscuit puky, ale aj tie hokejové. Hrúbka dlaždíc je taktiež väčšia ako hrúbka streleckých dosiek, čo je 1,3cm, kým strelecké dosky majú hrúbku 0,3cm.

Najjideálnejšie je podlahu kombinovať s nahrávačom. Môžete zvoliť nahrávač PassMaster PRO, Rectangle PRO alebo Nahrávač k hokejovej podlahe (dlaždiciam) z našej ponuky. Vďaka nim docielite výborný tréning stickhandling a streľby. 

188(5)

Nahrávač PassMaster PRO je univerzálnym nahrávačom vhodným nie len na všetky strelecké dosky či hokejové podlahy (dlaždice), ale aj na ľad, betón, či iný povrch. Veľkou výhodou a vychytávkou nahrávača PassMaster sú jeho tri strany, ktoré umožňujú precvičiť obrovské množstvo cvikov pre zlepšenie techniky hráča. Pri tréningu s PassMastrom nepotrebujete žiadnych spoluhráčov, no môžu na ňom trénovať aj viacerí hráči súčasne či už pri kolektívnom tréningu alebo v rámci zábavy s kamarátmi.

Nahrávač Rectangle PRO  umožňuje klasickú streľbu, ako aj streľbu z prvej. Pri tréningu si môžete okrem streľby skvele natrénovať aj stickhandling či prihrávky. Perfektné na nahrávači Rectangle PRO je, že má tvar obdĺžnika, a teda sa dá prihrávať na oboch stranách. Môžu na ňom teda trénovať aj 2 hráči súčasne či už pri hre s kamošmi alebo tvrdom tréningu.

Nahrávač k hokejovej podlahe (dlaždiciam) je nahrávač Bungee Passer PRO upevnený priamo na hokejovej podlahe (dlaždiciach). Ide o nahrávač Bungee Passer PRO, ktorý je upevnený priamo na 2ks dlaždíc. Nahrávač na dlaždiciach tak iba umiestnite na to miesto v podlahe, kde ho chcete mať, bez toho aby ste ho museli montovať. Jednoducho ho iba zacvaknete na ďalšie dlaždice a vyskladáte sipodlahu podľa svojich predstáv.

Puzzle systém je jednoduchý systém skladania a upevnenia jednotlivých dlaždíc vedľa seba. Dlaždice do seba zapadajú pomocou pevných plastových výstupov. V prípade poškodenia niektorej dlaždice z vyskladanej podlahy sa nič nedeje lebo si môžete dokupovať dlaždice po kusoch.

Povrch plochy je oštrený UV filtrom, takže doska môže byť v interiéri, ale aj v exteréri na slnku. Výhodou Puzzle systém hokejovej podlahy je aj jeho skladnosť. Po zložení ju môžte dať do malej krabice a nezaberie veľa miesta. Jej rozloženie či zloženie netrvá viac ako 3 minúty. Povrch dosky netreba nijak ošetrovať, má rovnakú klznosť po celú dobu životnosti. Nevadí jej ani poškriabanie a na doske môžete kľudne zaparkovať aj autom v garáži. Plast, z ktorého je podlaha vyrobená je vysoko odolný.

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky, podlahy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.55 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: